Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Висота | 51 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 125 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 84 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Клавіатура | |
| Кількість клавіш клавіатури | 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 141 (кг) |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 300 ₴






