Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Час нагріву до утворення пари | 2 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм котла (бака для води) | 1.5 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Можливість доливання води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Відсік для шнура | Так |
| Знімний бак для води | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 393 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Да |
| Вага праски | 2.95 кг |
| Захист від накипу | Да |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Об'єм резервуара для води | 1.5 |
| Паровий удар | 400 г/хв |
| Постійне подавання пари | Да |
| Регулювання подавання пари | Да |
| Швидкість подавання пари | 120 г/хв |
| Стан | Нове |
| Функція автовимкнення | Да |
| Функція розбризкування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 620 ₴










