Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Клас пристрою | Офісний |
| Лоток подачі | 250 стор. |
| Лоток прийому | 100 стор. |
| Особливості | Друк на матовому папері |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 9 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 15 ст./хв |
| Тип принтера | Струменевий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Формат паперу | А4 |
| Функції БФП | Сканер |
| Колір корпусу | Білий |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Висота | 198 мм |
| Глибина | 364 мм |
| Ширина | 427 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 1200 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 400 ₴







