Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Вбудований комутатор | Так |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Fast Ethernet |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість антен | 8 шт. |
| Режим моста | Так |
| Стан | Новий |
| Стандарт з'єднання | IEEE 802.11а/b/g/n/ас |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 240 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова безпека | 64/128-бітний WEP WPA-підприємство WPA2 підприємство WPA-PSK WPA2-PSK |
| Вага | 1.7 (кг) |
| Максимальна швидкість бездротового передавання | 11000 Мбіт/с (Wi-Fi) |
| Частота роботи Wi-Fi | 2.4 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 810 ₴






