Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Формати запису | HD |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 51 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 24.7 Мп |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1720 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 390 ₴







