Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас миття | A |
| Клас сушіння | A |
| Кількість програм мийки | 8 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Максимальне завантаження | 14 комплектів |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина посудомийної машини | 60 см |
| Програми мийки | |
| Автоматична програма | Так |
| Попереднє замочування | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Режим полоскання | Так |
| Стандартна програма | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Можливість підключення до гарячої води | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Кошик для столових приборів | Так |
| Половинне завантаження | Ні |
| Споживання води | 9.5 л |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 380 ₴






