Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Варіант установки | Незалежний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 9 |
| Об'єм духової шафи | 73 л |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Утоплювані |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 38.8 кг |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 546 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 590 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 635 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | Піролітична емаль |
| Очищення духовки | AquaClean |
| Тип керування | поворотні утоплювані, сенсорні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 990 ₴






