Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Дисплей | Так |
| Конвекція | Ні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1900 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Сенсорні, Поворотні |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 388 мм |
| Глибина | 347 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 140 ₴






