Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 165 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
| Висота | 571 мм |
| Глибина | 247 мм |
| Ширина | 614 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Функції | |
| Мова меню | Український, Англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 580 ₴









