Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 150 стор. |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Ethernet, USB |
| Клас пристрою | Офісний |
| Кількість сторінок | 20000 стор. |
| Метод друку | Лазерна |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 22 ст./хв |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Формат паперу | А4, А6 |
| Функції БФП | Принтер, Сканер, Копір |
| Кольоровість друку | Чорно-біла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.9 кг |
| Висота | 255 мм |
| Глибина | 326 мм |
| Ширина | 368 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 600 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 600 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 600 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 600 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 000 ₴









