Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Паровий удар | 180 г/хв |
| Постійна подача пара | Так |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Швидкість подачі пари | 40 г/хв |
| Тип | Побутової |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 29 мм |
| Глибина | 143 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Захист від накипу | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.3 л |
| Протикраплинна система | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція самоочищення | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 410 ₴




