Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Висота | 45 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 130 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 130 (кг) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 760 ₴






