Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Висота | 453 мм |
| Глибина | 231 мм |
| Ширина | 614 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 4000 |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.233 мм |
| Розмір пікселя по діагоналі | 0.233 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів DVI | 1 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 26 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Мова меню | Український, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 990 ₴








