Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 100 стор. |
| Інтерфейси | USB |
| Клас пристрою | Офісний |
| Метод друку | Лазерна |
| Потужність | 700 Вт |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 33 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 33 ст./хв |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Формат паперу | А4, А6 |
| Функції БФП | Принтер, Сканер, Копір |
| Колір корпусу | Білий |
| Кольоровість друку | Чорно-біла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23.3 кг |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 1200 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна роздільна здатність друку | 600x600 dpi |
| Щільність паперу | від 50 до 163 г/см |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 960 ₴








