Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 213 мм |
| Ширина | 356 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 283 мм |
| Інтерфейси | USB|Wi-Fi |
| Клас пристрою | Персональний |
| Кількість кольорів | 1 |
| Лоток подавання | 150 лист. |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку через У | 600 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку за Х | 2400 dpi |
| Метод друку | Лазерна |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 29 ст./хв |
| Стан | Нове |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип пристрою | Принтер |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колірність друку | Чорно-біла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 450 ₴




