Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 170 Гц |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Розміри | |
| Вага | 8.6 кг |
| Висота | 565 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 716 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 100000000 |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.27 мм |
| Розмір пікселя по діагоналі | 0.27 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вхід/Вихід | Mini DisplayPort, HDMI, USB |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 110 ₴







