Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Вид товару | Саундбар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 188 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Сумарна потужність звуку | 100 (Вт) |
| Тип живлення | Мережа |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 120 ₴






