Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | C |
| Клас прання | B |
| Клас енергоспоживання | D |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Стан | Вживані |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 кг |
| Висота | 843 мм |
| Глибина | 411 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Особливості | Захист від протікання, Відстрочка старту, Дисплей, Звуковий сигнал |
| Споживання води | 42 л |
| Програми | Програма прання джинсів, Програма "Бавовна", Прання делікатних речей, Програма "Синтетика", Програма "Шерсть", Програма швидкого прання |
| Рівень шуму при пранні | 74 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип прання | Автомат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 920 ₴







