Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 250 стор. |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Клас пристрою | Офісний |
| Кількість кольорів | 1 |
| Лоток подачі | 250 стор. |
| Лоток прийому | 150 стор. |
| Метод друку | Лазерна |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 36 ст./хв |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип пристрою | Принтер |
| Рівень шуму | 54 дБ |
| Формат паперу | А6 |
| Функції БФП | Принтер |
| Колір корпусу | Білий |
| Кольоровість друку | Чорно-біла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 249 мм |
| Глибина | 373 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 1200 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 410 ₴






