Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krups |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Об`єм | 0.8 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип використовуваної кави | Капсули |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.65 кг |
| Висота | 273 мм |
| Глибина | 276 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Контроль міцності кави | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 220 ₴








