Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 0.33 л |
| Тип прибирання | Волога, Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна щітка | Да |
| Час заряджання акумулятора | 4 час |
| Час роботи від акумулятора | 120 год |
| Висота | 97 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Додаткова комплектація | Турбощітка для підлоги |
| Защита от падения со ступеней | Да |
| Кількість щіток у комплекті | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Режими руху | автоматически, уздовж стін, загзагом, назад-вперед, по спіралі |
| Система виявлення перешкод | Да |
| Стан | Нове |
| Тип | Робот |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Фільтр тонкого очищення | Да |
| Функція пам'яті | Да |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 399 ₴









