Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 (кг) |
| Час нагрівання (хв) | 6,5 |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина кабелю (м) | 4 |
| Макс. тиск пари (бар) | 3,2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність нагрівача (Вт) | 1500 |
| Нагрівач/знімний бачок (л) | 1 |
| Продуктивність за площею (до заправки) (м2) | 75 |
| Стан | Нове |
| Тип прибирання | Волога, Паром |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Ширина | 254 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴







