Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edifier |
| Акустичне оформлення | Відкритого типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 45 Гц |
| Тип | Бездротовий |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Білий |
| Чутливість | 85 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 235 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | + |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 400 ₴










