Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм мийки | 5 |
| Максимальне завантаження | 10 комплектів |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина посудомийної машини | 45 см |
| Програми мийки | |
| Автоматична програма | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Стандартна програма | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 818 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 448 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Споживання води | 11.9 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 700 ₴





