Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Операційна система | Android |
| Підтримка HDTV | Так |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Функції | |
| FM-радіо | Ні |
| Картинка в картинці | Так |
| Підтримка DLNA | Так |
| Мова меню | Український |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Глибина | 286 мм |
| Ширина | 970 мм |
| Інтерфейси | |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2 |
| Підтримка телевізійних стандартів | SECAM |
| Телетекст | Так |
| Зображення | |
| Кут огляду | 178 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Да |
| VESA | 200х200 мм |
| Вага з підставкою (кг) | 10.1 |
| Вага (без підставки) | 10.8 кг |
| Вхід/Вихід | USB |
| Рік випуску | 2023 |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Розмір без підставки (ШхВхГ) | 964х630х284х мм |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
| Частота розгортки | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 280 ₴









