Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Вбудований комутатор | Так |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Fast Ethernet |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Кількість LAN портів | 4 шт. |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Підтримка VPN-тунелів | Ні |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Ні |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 144 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 630 ₴





