Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Функція іонізації | Так |
| Ширина пластин | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 510 ₴




