Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість смуг | 2 |
| Потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 151 мм |
| Глибина | 132 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 260 ₴









