Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 220 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 25 л |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 646 мм |
| Глибина | 418 мм |
| Ширина | 382 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2.2 м |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість збору рідини | Да |
| Діаметр приладдя | 35 мм |
| Паркування | вертикальна |
| Регулювання потужності всмоктування | Да |
| Розетка для під'єднання електроінструментів | Да |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функция выдува | Да |
| Функція самоочищення фільтра | Да |
| Щілинна насадка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 600 ₴





