Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість швидкостей віджиму | 4 |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 14 |
| Особливості | Захист від протікання, Дисплей, Вибір швидкості віджиму |
| Споживання води | 45 л |
| Програми | Попереднє прання, Попереднє замочування, Економічна програм, Програма прання сорочок, Програма "Бавовна", Програма "Синтетика", Додаткове полоскання, Програма швидкого прання, Програма "Шерсть" |
| Рівень шуму при пранні | 72 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 870 ₴




