Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 165 Гц |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Інтерфейси | |
| Версія USB | 3.0 |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вхід/Вихід | Вхід відео компонентний, HDMI, Вхід відео композитний, USB |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 4.38 кг |
| Висота | 408 мм |
| Глибина | 248 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 1000 |
| Кількість кольорів екрану | 1.07 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Розмір пікселя по вертикалі | 0.23 мм |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.23 мм |
| Розмір пікселя по діагоналі | 0.23 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 600 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 860 ₴






