Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Широкоформатний екран | Так |
| Розміри | |
| Вага | 7.6 кг |
| Висота | 464 мм |
| Глибина | 312 мм |
| Ширина | 819 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | USB |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB Type A | 2 |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 3440х1440 |
| Стан | Нове |
| Мова меню | Російський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 800 ₴










