Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.5 кг |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 458 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 479 мм |
| Місткість лотка | 250 лист. |
| Інтерфейси | Ethernet|USB |
| Клас пристрою | Офісний |
| Кількість сторінок | 250 стор. |
| Лоток подавання | 250 лист. |
| Лоток вживання | 250 лист. |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку за У | 600 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку за X | 600 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку через У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку за Х | 1200 dpi |
| Метод друку | Лазерна |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 33 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 33 ст./хв |
| Стан | Нове |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип пристрою | Принтер |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Формат паперу | А3, А4 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірність друку | Кольорова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 690 ₴






