Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 24 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Унції, Грам |
| Лічильник калорій | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 510 ₴





