Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.33 кг |
| Довжина | 260 мм |
| Товщина | 26 мм |
| Ширина | 369 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Два відеоадаптера | Так |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16.1 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 3 |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 5200 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i5-13500H (12 ядер, 16 потоков, 3,50–4,70 ГГц, кэш 18 МБ) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм відеопам'яті | 8000 MB |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 390 ₴




