Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Ні |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 900 Вт |
| Приготування на пару | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 456 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Да |
| Автоматичні програми приготування | Да |
| Автоматичне розігрівання | Да |
| Дверцята | Відкидна |
| Об'єм | 50 л |
| Відчиняння дверцят | ручка |
| Підтримка температури | Да |
| Режим розморожування | Да |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 500 ₴









