Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 280 град. |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 567 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 72 л |
| Підтримка температури | Да |
| Стан | Нове |
| Функція підігрівання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 890 ₴






