Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1900 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 22.5 дБ |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Водяна |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Глибина | 138 мм |
| Ширина | 458 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 570 ₴





