Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fractal Design |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 33 дБ |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Водяна |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Глибина | 392 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 610 ₴








