Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 10.9 дюйм |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 255.3 мм |
| Товщина | 7.15 мм |
| Ширина | 166.3 мм |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Тип оперативної пам'яті | SDRAM |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 460 (кг) |
| Ємність акумулятора | 7040 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 920 ₴









