Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | C |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 843 мм |
| Глибина | 378 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від протікання, Відстрочка старту, Дисплей, Звуковий сигнал |
| Споживання води | 40 л |
| Програми | Програма прання джинсів, Програма "Бавовна", Прання делікатних речей, Програма "Синтетика", Програма "Шерсть", Програма швидкого прання |
| Рівень шуму при пранні | 77 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.56 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 390 ₴



