Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Глибина | 553 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Дисплей, Вибір швидкості віджиму, Захист від дітей |
| Споживання води | 48 л |
| Програми | Програма швидкого прання, Програма "Синтетика", Програма "Бавовна" |
| Рівень шуму при пранні | 75 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.468 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 240 ₴






