Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | C |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Стан | Вживані |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 847 мм |
| Глибина | 547 мм |
| Ширина | 596 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Дисплей |
| Споживання води | 43 л |
| Програми | Програма прання джинсів, Програма ручного прання, Програма "Бавовна", Програма "Синтетика", Програма "Шерсть" |
| Рівень шуму при пранні | 76 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.63 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 060 ₴











