Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TN+Film |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Висота | 510 мм |
| Глибина | 216 мм |
| Ширина | 614 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 12000000 |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Розмір пікселя по вертикалі | 0.23 мм |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.23 мм |
| Розмір пікселя по діагоналі | 0.23 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 160 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 32 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти | Так |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 100 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 470 ₴






