Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 209 куб.м/год |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 465 мм |
| Максимальна висота | 8 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 44 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна висота | 8 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 290 ₴





