Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Ethernet, USB |
| Клас пристрою | Офісний |
| Кількість сторінок | 250 стор. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Лоток подачі | 250 стор. |
| Лоток прийому | 150 стор. |
| Метод друку | Лазерна |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 33 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 33 ст./хв |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип пристрою | Принтер |
| Функції БФП | Копір, Принтер |
| Колір корпусу | Білий |
| Кольоровість друку | Чорно-біла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Висота | 308 мм |
| Глибина | 421 мм |
| Ширина | 411.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка ОС | Mac OS 2012 R2 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 130 ₴







