Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Час нагріву до утворення пари | 3 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск | 3.5 Бар |
| Довжина шнура | 4 м |
| Ємність резервуара | 0.8 л |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип | Пароочисник |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.1 (кг) |
| Висота | 273 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина мережевого шнура | 4 |
| Додаткова комплектація | для текстилю | для прибирання підлоги, округла щітка, тканинна насадка, точкове сопло| вуглецева |
| Максимальний тиск пари | 3,5 |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.8 |
| Особливості | блокування на ручці |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 251 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴




