Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Час нагріву до утворення пари | 3 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск | 4.2 Бар |
| Ємність резервуара | 1.5 л |
| Напруга | 220 В |
| Тип | Пароочисник |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 (кг) |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 439 мм |
| Довжина мережевого шнура | 6 |
| Максимальний тиск пари | 4,2 |
| Стан | Нове |
| Ширина | 301 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 610 ₴





