Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marshall |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 97 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота | 188 мм |
| Глибина | 203 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | AUX-вход|RCA |
| Особливості | Еквалайзер |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Стан | Нове |
| Сумарна потужність звуку | 80 (Вт) |
| Тип живлення | Мережа |
| Формат акустики | Стерео |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 899 ₴


