Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WACOM |
| Кількість градацій натискання | 2048 |
| Роздільна здатність | 2540 lpi |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Тип | Графічний планшет |
| Формат робочої поверхні | A5 |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 277 мм |
| Товщина | 8.7 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 432 (кг) |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Під'єднання зовнішніх пристроїв через USB | Да |
| Під'єднання до комп'ютера через USB | Да |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 250 ₴







